Daikin Klima Servisi

Daikin Klima Yetkili Servisi Çağırın! Profesyonel servis hizmeti alın!

Daikin Klima Servisi İstanbul

Firmamız Daikin Klima yetkili servisi olup Daikin Klima bakım, onarım ve montaj işlerinizde profesyonel iklimlendirme uzmanı ekipleriyle hizmet sunmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Daikin Klima Yetkili servisi güvencesiyle bakım, onarım ve montaj hizmeti veriyoruz.
  • 25 Yıllık sektör tecrübesi ve Daikin uzmanlığı ile kusursuz servis sunuyoruz.
  • Daikin VRF ve diğer merkezi sistem klimalarda uzman olan teknik ekibe sahibiz.
  • %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Firmamız İstanbul il genelinde Daikin Klima yetkili servisi hizmeti vermektedir. Garanti kapsamı dahilinde ve garanti süresi dolan tüm klimalarınızın bakım ve onarımı için Daikin’ın Profesyonel ekiplerinden faydalanmak için bizi arayabilirsiniz. Daikin klima servisi İstanbul Avrupa yakasında tüm bireysel split, ticari split, multi split ve VRV klimalara bakım onarım hizmeti sunmaktadır. Daikin Klima uzmanları tarafından verilen düzenli eğitimler ve yılların tecrübe birikimi ile eğitilen servis personelimiz her konuda yanınızdadır. Ekiplerimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerin konforlu şartlarda ve hijyenik  bir hava ortamına sahip olması amacıyla bakımdan onarıma her tür satış ve servis hizmetini profesyonel bir anlayışla sunmaktadır.

 

Daima çevreci bir yaklaşımla yüksek kalitede iklimlendirme sağlamak içim Ar-Ge- faaliyetlerinde bulunan Japon hava uzmanı Daikin Klima, Japonya ve dünyanın bir çok noktasında üretim ve Ar-Ge merkezleriyle yüksek teknolojiye sahip laboratuvar ve fabrikalarıyla üretim ve inovasyon faaliyetlerinde bulunmaktadır.

İlk kurulduğu yıllardan bu yana  yeni ürünlerin araştırma geliştirme faaliyetlerine önem veren, sektöre bir çok yeni tip klimalar sunan aynı zamanda mevut klima modelleri üzerinde enerji verimliliği ve daha kaliteli bir iklimlendirme sağlamak amacıyla birçok inovasona imza atan Daikin Klima  sektörde  dünyanın öncü firmalarından biridir. 1950 yıllarında dünyadaki ilk paket tipi klima sistemi ve ısı pompasını tasarlamış ve dünya pazarına sunmuştur. 1960 yıllara gelindiğinde ilk multi split klimaları geliştirerek çok bölmeli alanları tek bir dış üniteden iklimlendirilmesini sağlamıştır. 1982 yılında ilk VRV merkezi sistem klimaları geliştirmiş ve daha sonrasında geliştirerek kapasitesini ve enerji verimliliğini artırmıştır.

Ülkemizde 1978 yılından bu güne kadar distribütörleri vasıtasıyla bulunan daikin klima  günümüzde 170 bayi, 500 yetkili satıcı ve 501 yetkili servis ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Arıza ve onarım talepleriniz için İstanbul Daikin Klima Servisi olan firmamıza ulaşmak için 0212 255 77 07 telefonunu arayabilirsiniz.

null

VRV Klima Servisi

Firmamız Daikin VRV servisi hizmetini İstanbul il genelinde profesyonel VRV ekipleriyle sağlamaktadır.Daikin VRV Servisi »
null

Periyodik Klima Bakımı

Klimalarınıza bakım yapılmadığı takdirde doğabilecek sıkıntıları ve iç ortam havanıza vereceği zararları okumalısınız.Klimalara Neden Bakım Yapılmalıdır? »