Haberler

Blog

Yeni Nesil R32 Gazla Çalışan Daikin Klimalar

Daikin tarafından geliştirilen yeni nesil R32 soğutucu akışkan gazı ile çalışan Daikin Klima sayısı dünya genelinde 10 milyon adeti aştı.
Daikin Klima dünya ile aynı zamanda ülkemizde sunduğu çevreci soğutucu akışkan gazı R32 ile çalışan İnverter klimalar tercih edilerek hızla kullanımı yaygınlaşmakta.
Bir çok konuda sektöre öncülük eden Daikin Klima kendi geliştirdiği R32 gazı kullanan split klima, VRV klima ve ısı pompası satışlarının 52 ülkede 10 milyon âdeti aştığını bildirdi. Satışları gerçekleşen klimaların çevreye faydası hesaplanma sonucuna göre CO2 eşdeğer tüketiminde […]

Daikin Amerikada Teknoloji Üssü İnşaa Etti

Dünyanın önde gelen klima markası Daikin, ABD Teksas eyaletinde kurduğu teknoloji üssünün ardından dijital fabrikalar inşaa ediyor. Sektöre kattığı yeni teknolojileri ile en fazla inovasyona sahip olan Daikin Klima Amerika’daki faaliyetlerini tek bir merkezde toplayarak dünyanın en büyük 6. Üretim tesisini kurdu. Daikin Texas Technology Park (DTTP) isimli yeni merkezde nesnelerin interneti ve yapay zeka teknolojilerinden yararlanarak makineler arasındaki iletişim teknolojilerinin kullanıldığı dijital fabrikaları hedeflemekte.
Daikin Klima Amerika’da ki iştiraki olan Goodman Group’un dört fabrikası ile birlikte lojistik merkezini tek […]