Daikin VRV Klima Servisi

Daikin Yetkili Servisi Çağırın… Klimanızı “doğru hava uzmanı’na” emanet edin!

Daikin VRV Klima Servisi İstanbul

Firmamız Daikin VRV servisi hizmetini İstanbul il genelinde profesyonel merkezi iklimlendirme uzmanı ekipleriyle sağlamaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Yetkili servis güvencesiyle bakım onarım hizmeti veriyoruz.
  • 25 Yıllık sektör tecrübesi ve Daikin uzmanlığı ile kusursuz servis sunuyoruz.
  • VRV sistem klimalarda uzman olan personellere sahibiz.
  • %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Daikin VRV klima bakımı ihtiyaçlarınıza ve Daikin VRV arızalarında çözüm odaklı profesyonel yetkili servis hizmetimizle %100 müşteri memnuniyetini sağlamak, konforlu ve sağlıklı bir ortam havası sunmak için uzman servis personelimizle yanınızdayız. Merkezi sistem Daikin VRV klimaların bakım ve onarımları uzmanlık ve özel eğitim gerektirmektedir. Yetkili servis olmayan ve eğitimsiz teknikerlerce verilen kalitesiz servis hizmetiyle cihazınıza zarar verilebilmekte ve sorunların çözümü daha fazla zorlaşabilmektedir. Bu sorunların yaşanmaması için Daikin VRV klima servisi ihtiyaçlarınızda bakım ve onarım işleriniz için eğitimli ve tecrübeli olan alanında uzman yetkili servisleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Daikin Dünyanın ilk VRV klimalarını geliştirmiş ve bu sayede daha düşük işletme maliyetiyle geniş ve çok bölmeli alanların birbirinden bağımsız bir şekilde iklimlendirilmesinie öncülük etmiştir.

İklimlendirme sektörüne 1982 yılında 1 dış üniteye 4e kadar  iç ünite bağlanabilen VRV klimalar günümüze kadar geliştirilmeye devam devam edildi ve her geçen gün daha mükemmel hale getirildi. Şu anda çok daha güçlü dış ünitelerin gruplandırılması yöntemiyle yüzlerce iç ünite tek bir sistem ve tesisat üzerinden bağlantılı olarak çalışabilmektedir. Sistemlerin günümüzde bu kadar karmaşık bir yapıda olması, bu sistemlerin montajını bakımını ve onarımını yapan teknikerlerinde bilgi ve tecrübe düzeyinin yüksek olmasını gerektirmektedir. Servisimiz bünyesinde bulunan teknik personellerimiz bu hizmeti sağlayabilmek için sürekli olarak eğitim programlarına dahil olmakta ve sürekli güncellenen bilgileri Daikin VRV eğitimci uzmanlarından öğrenerek en iyi hizmeti sağlamak için çalışmaktadır. İklimlendirme sektöründe tüm hizmetleri sağlayan tek firma olmak amacıyla bünyemizde VRV klima sistemleri ile ticari ve bireysel tip klimaların servisleri için alanında uzmanlaşan ekipler bulundurmakta ve İstanbul Daikin VRV servisi olarak en iyisi olmayı amaçlamaktayız. Müşteri odaklı çalışma prensibimizle müşteri memnuniyetini sağlamak için en kaliteli VRF servis hizmetini sağlamaktayız.